ملاقات شهرام جزایری با آیت الله بهجت(ره)

فارس: روزى شهرام جزایرى، بر اساس ارتباطهایى که ایجاد کرده بود از فرزند آیت اللّه بهجت درخواست ملاقات با آقا را داشت. اما وقتى این جریان به اطلاع حضرت آیت اللّه بهجت رسید ایشان مخالفت کرد.شهرام جزایرى با طرح ترفندى، روزى به مقابل مسجد حضرت آیت اللّه بهجت در قم مى رود تا...

حجت الاسلام غلامى، از اعضاى سابق دفتر حضرت آیت اللّه بهجت(ره) نقل کردند: روزى شهرام جزایرى، بر اساس ارتباطهایى که ایجاد کرده بود از فرزند آیت اللّه بهجت درخواست ملاقات با آقا را داشت. اما وقتى این جریان به اطلاع حضرت آیت اللّه بهجت رسید ایشان مخالفت کرد.

شهرام جزایرى با طرح ترفندى، روزى به مقابل مسجد حضرت آیت اللّه بهجت در قم مى رود تا وقتى که حضرت آقا از نماز فارغ مى شوند، از فرصت استفاده کند و وارد دفتر یا منزل آقا شود و ملاقاتى انجام دهد. به همین منظور بیرون مسجد منتظر مى ماند تا نمازتمام شود و آقا از مسجد بیرون بیایند. حضرت آیت اللّه بهجت همیشه سرشان پایین بود و به کسى نگاه نمى کردند. وقتى از مسجدخارج شدند، یکى از دوستان و نزدیکان شهرام جزایرى به آیت اللّه بهجت نزدیک شد و به آقا گفت: حضرت آیت اللّه؛ آقاى شهرام جزایرى از تجار خیّر تهران هستند و فعالیت هاى خیریه فراوانى انجام مى دهند و براى عرض ارادت و دست بوسى خدمت رسیده اند،در این هنگام آقا سر مبارک را بالا گرفتند و به شهرام جزایرى نگاهى کردند و فرمودند: برو و از کارهاى خیرى که انجام داده اى توبه کن!
 
/ 0 نظر / 20 بازدید